Zgubiłem gdzieś tablice wracając z toru Poznań do centrum Poznania zakładam że gdzieś na tej drodze gdzie jest masę przebudów
Zgubiona 25 czerwca na trasie Bartoszyce- Malbork
Witam. w dniu 20.06.2026 zgubiłem tablicę rejestacyjną.
20.06. 26 w okolicy ul. Boenigka zginęła mi tablica . Znalazcy odwdzięczę się
Znalazłeś lub zgubiłeś tablicę rejestracyjną ? Dodaj bezpłatnie ogłoszenie.
Kierowcy szukają zgubionych tablic rejestracyjnych, ALE NIE WIEDZĄ GDZIE ICH SZUKAĆ!
Wygeneruj listę ostatnio znalezionych / zgubionych tablic rejestracyjnych w Twojej okolicy i udostępnij ją na lokalnych grupach Facebook / forach / stronach